Zwycięskie spotkanie z Drawą

• autor: FridaJ, 2016-10-21 11:18

Wenus Jędrzejewo 4 - 0 Drawa Krzyż

Pertek x2,Gauza,Marcinkowski

Zwycięska passa trwa,choć początek spotkania z Drawą jak i i cały przebieg pierwszej połowy nie zapowiadał takiego obrotu sprawy.Obie ekipy zaczęły spotkanie dość zachowawczo,większość gry koncentrowała się w środku pola ale sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo.Kilka minut przed przerwą Gredczyszyn strzela głową,chwilę później zza pola karnego próbuje Musiał ale oba strzały lądują w rękawicach Bukowskiego.Po drugiej stronie boiska Ściepura interweniuje głową poza polem karnym i na tym kończą się emocje pierwszej części spotkania.Po przewie Wenus ruszył do ataku,najpierw Chmielewski nie trafia z przewrotki,później wrzutka Gałana co prawda trafia pod nogi Pertka ale ten nie trafia w bramkę.Sztuka ta jednak udaje się już dwie minuty później,piłka po podaniu wprowadzonego po przerwie Dolnego trafia na głowę Pertka a później w samo okienko bramki gości.Chwilę później w polu karnym pada Chmielewski a sędzia Opas dyktuje jedenastkę,którą na bramkę zamienia niezawodny Pertek.Po wznowieniu gry przez Drawę piłkę przejmuje Chmielewski,ta trafia pod nogi Gauzy,który strzałem zza pola karnego podwyższa prowadzenie na 3:0,trzy gole w ciągu 5 minut zupełnie rozbiły ambicje Drawy i przez ostatnią część spotkania szanse na kolejne gole mają tylko miejscowi.Najpierw po składnej akcji Gauza-Różyński-Pertek-Gredczyszyn minimalnie chybia ten ostatni,po strzale głową Chmielewskiego bramkarza gości wyręcza obrońca,w końcu swoją szansę ma też Różyński ale jego uderzenie trafia w boczną siatkę.Trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu wynik spotkania ustala Marcinkowski i to gospodarze cieszą się z kolejnego kompletu punktów.

Obsada:Opas,Szuta,Sikora