Zwycięskie spotkanie z Iskrą w Zofiowie

• autor: FridaJ, 2016-05-06 14:42

Wenus Jędrzejewo 4 - 0 Iskra Runowo

Banachowicz,Hundt,Kolasa M,Roślik

Gospodarze od pierwszego gwizdka sędziego rzucili się do ataku i w piątej minucie meczu po szybkiej akcji Hundt wyłożył piłkę nadbiegającemu Banachowiczowi a ten mierzonym strzałem pokonał bramkarza gości,chwilę później ten sam zawodnik mógł podwyższyć rezultat ale uderzona piłka minęła światło bramki. Przez całą pierwszą część gry to Wenus prowadził grę,raz po raz niepokojąc linię obrony gości rajdami swoich skrzydłowych.Jeszcze przed przerwą szansę na swojego gola miał obsłużony prostopadłym podaniem od stopera Gauza,ale jego efektowny strzał przeleciał nieco nad poprzeczką.Po przerwie na placu gry pojawił się Sotek,który wniósł więcej świeżości do gry swojego zespołu.Piłka ponownie zaczęła szybciej przemieszczać się pomiędzy graczami Wenusa,po jednej z takich akcji i wręcz wzorowym dorzucie z lewej strony uderzeniem w swoim stylu popisał się Hundt i podwyższył na 2:0.Chwilę później linię defensywną Iskry przedryblował Sotek ale uderzenie minęło słupek bramki gości.Na dziesięć minut przed końcem spotkania na boisku pojawił się Roślik,który najpierw podawał do Kolasy a ten lobując piłkę nad bramkarzem strzelił trzeciego gola dla miejscowych.Chwilę później Roślik z najbliższej odległości ustalił wynik spotkania na 4:0 i trzy punkty stały się łupem zespołu z Jędrzejewa.

Obsada: Reinke,Król,Kledzik