Wenus Jędrzejewo 3 - 0 Arto Trzcianka

Marcinkowski,Gauza,Sikora

SKŁAD: Ostromecki,Naplocha,Roślik(Bąkowski),Graumann,Banachowicz

Rzysko(Stromczyński),Ślazyk(Piątek)Dolny,Gauza,Sikora,Marcinkowski,

Majowy, długi weekend przyniósł nam wiele emocji i niespodziewanych zwrotów akcji na boiskach A klasy.Po dobrym ale niestety przegranym spotkaniu w Budzyniu i sensacyjnym zwycięstwie Miałów w Gołańczy nasza drużyna znalazła się w bardzo nieciekawym położeniu.Tylko komplet punktów w niedzielnym spotkaniu z beniaminkiem z Trzcianki mógł zmienić układ sił w dolnej części tabeli.Gospodarze przystąpili do meczu w bardzo ofensywnym ustawieniu co zaowocowało golem już po pierwszym kwadransie gry-piłka posłana ze środka pola trafia do wchodzącego z drugiej linii Gauzy,ten wykłada ją do nadbiegającego Marcinkowskiego a ten z najbliższej odległości pokonuje golkipera gości.Strzelony gol tylko zaostrzył apetyty piłkarzy z Jędrzejewa ale kolejne składne akcje nie przynoszą korzyści w postaci gola.W doliczonym czasie gry doskonałym instynktem wykazuje się Ostromecki,który po strzale z najbliższej odległości ratuje miejscowych przed bramką do szatni.Druga część spotkania zaczyna się od prostopadłego podania do wchodzącego prawoskrzydłowego ale ten posyła piłkę obok bramki gości.W 50. minucie pada drugi gol dla miejscowych,sprytnym strzałem Gauza pokonuje bramkarza i Wenus prowadzi już 2:0.Piłkarze Arto od tej pory przejmują inicjatywę,po jednej z akcji zmierzającą do bramki futbolówkę wybija stoper gospodarzy.W przeciągu kilku minut trwa zmasowany atak ale goście nie potrafią wbić piłki do siatki Wenusa.Rozstrzygająca akcja ma miejsce w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry,po akcji prawą flanką Gauza wrzuca piłkę w pole karne wprost na głowę nadbiegającego Sikory a ten pewnym strzałem ustanawia wynik meczu na 3:0.